Ceny / Cenník fotografických a kameramanských služieb

Podrobnú cenovú kalkuláciu považujeme za prvý krok k obojstrannej spokojnosti z finálneho produktu. Preto pred samotnou realizáciou projektu vždy dostanete na mieru vypracovanú položkovitú cenovú kalkuláciu, v ktorej detailne uvidíte ako časovo a tým pádom aj finančne budú jednotlivé kroky nákladné.

U nás teda viete dopredu presne koľko bude fotenie / točenie trvať a koľko za neho zaplatíte.

Vzorové cenové kalkulácie

Vieme, že na tomto mieste nášho webu hľadáte konkrétne sumy za naše služby a preto sme sa Vám rozhodli vyhovieť najviac ako je to len možné.

Vytvorili sme pre Vás vzorové cenové kalkulácie z každej foto / video oblasti ktorú ponúkame. Toto ale nie sú žiadne balíčky z ktorých si máte vybrať. Uvedené kalkulácie slúžia len na hrubú predstavu o našich cenách pri vzorových projektoch.

Ak máte záujem o naše služby a zaujíma Vás koľko to bude stáť, prosím napíšte nám na: info@aeternus.sk alebo nám zavolajte na číslo +421 915 803 491 a podľa Vašich požiadaviek a predstáv Vám vypracujeme konkrétnu položkovitú cenovú kalkuláciu a navrhneme celú realizáciu Vášho projektu.

Dokumentárny videoklip

Naše skúsenosti a špecifický rukopis svadobných kinematografických videoklipov ponúkame aj v komerčnej a súkromnej sfére dokumentárnych videoklipov. Či už organizujete firemný alebo súkromný večierok prípadne otvorenie novej predajne, či uvedenie nového produktu na konferencií vieme Vám ponúknuť naše video služby. Sú typické svojím štýlom podania informácií kde kombinujeme emotívne momenty s filmovou orchestrálnou hudbou a hovoreným slovom, ktoré slúži ako audio komentár sprevádzajúci diváka videoklipom.

Vytvoríme Vám hodnotnú spomienku ku ktorej sa budete radi vracať nie len Vy ale aj Vaši klienti či obchodní partneri aj o niekoľko rokov.

Čo hlavne ovplyvňuje cenu: dĺžka trvania podujatia / akcie, náročnosť post-processu to je strih, color grading (farebná tonalita), prípadne špeciálne efekty. Taktiež výber použitej hudby a jej licenčné poplatky. Nami vytvorené dokumentárne kinematografické videoklipy Vám viem ponúknuť už za 250 €.

Korporátny videoklip

Nechajte nás vyrozprávať príbeh Vašej spoločnosti či predstaviť nový produkt alebo službu. Vieme Vám zabezpečiť komplexné produkčné služby. Celý proces výroby započneme preštudovaním Vašej spoločnosti a propagačných cieľov vytváraného reklamného videa. Vypracujeme scenár, ktorý bude sprevádzať diváka naprieč videom formou audio komentára. Nakreslíme storyboard (technický scenár) a celú realizáciu s Vami najskôr prekonzultujeme. Nasleduje natáčanie kde používame profesionáli filmársku techniku vrátane kamerových stabilizátorov ako DJI Ronin, sliderov Edelkrone a podobne. Celé video obohatíme o pútavé letecké zábery z dronu. Pokračujeme audiom kde sa nesústredíme len na nahratie hovoreného slova ale aj všetky ruchy a zvuky napríklad z výrobného procesu strojárskej spoločnosti. Nahratý materiál následne putuje na spracovanie do programu DaVinci Resolve, ktorý je na poli kinematografie ikonou aj v Hollywoode. Video prezentácií dodáme tie správne emócie pridaním profesionálnej, väčšinou orchestrálnej hudby a projekt obohatíme o audio komentár a zvukové efekty. Vytvoríme tak finálne audio vizuálne umelecké dielo určené pre reklamné využitie.

Čo hlavne ovplyvňuje cenu: zložitosť a s tým spojená aj časová náročnosť príprav a samotnej produkcie – natáčania, náročnosť post-processu to je strih, color grading (farebná tonalita), prípadne špeciálne efekty. Taktiež výber použitej hudby a jej licenčné poplatky. Jednoduchšie tzv. teasery (krátke reklamné upútavky) napríklad na pripravovaný produkt Vám vieme ponúknuť už za sumy začínajúce na úrovni 100 €. Reklamné video prezentujúce Vašu spoločnosť je samozrejme komplexnejšie dielo a cena je vyššia.

Historický svadobný videoklip

Rovnako ako pri fotografií sme sa rozhodli popri dokonalých digitálnych foto a video službách nazrieť do čara charizmatickej histórie. Vo video segmente Vám tak ako jediný na Slovensku ponúkame možnosť zväčniť Váš svadobný deň formou záznamu na historický analógový film tradičnou filmárskou kamerou z päťdesiatych rokov minulého storočia. Film následne osobne vyvolávame v tmavej komore, zostriháme pomocou ručnej strihačky, navinieme na filmový kotúč a premietneme na krásnej historickej premietačke na filmy. Výsledok ktorý vo finále od nás dostanete je zdigitalizovaný záznam z premietačky obohatený o vhodnú hudbu a audio komentár ktorý nahráme počas svadobného dňa rovnako ako pri digitálnom svadobnom videoklipe. Finálne odovzdané diela si môžete pozrieť na ukážkach nižšie.

Čo hlavne ovplyvňuje cenu: predovšetkým je to stanovenie rozpočtu od ktorého sa odvíja počet filmových kotúčov (dĺžka filmového pása na ktorý sa nahrá svadba a následne sa z neho strihá finálny videoklip). Taktiež výber použitej hudby a jej licenčné poplatky. Nami vytvorené historické svadobné videoklipy Vám viem ponúknuť už za 700 €.